KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8616284

nr 861 6284

Etsning

Holger J Widersheim- Paul, signerad. , 1931, Nattensdrottning, med dedikation, motivet: 28x16

Kondition: skada

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2013
kl 20:14:43

25/11 17:17:26 1      Vinnande bud